masaz

Przenieś się do krainy relaksu

To znana od dawna metoda przywracania równowagi psychofizycznej. Świetnie sprawdza się w łagodzeniu skutków wszechobecnego stresu, m.in. problemów ze snem czy dolegliwości bólowych kręgosłupa. Z masaży warto korzystać profilaktycznie, szczególnie w okresach dużego obciążenia pracą, a także w trakcie redukcji masy ciała, kształtowania sylwetki czy walki z cellulitem.

U nas możesz zamówić wizytę domową,  by wygodnie bez wychodzenia z domu, bez kolejek, bez stania w korkach, czy szukania miejsca parkingowego delektować się chwilą dla siebie.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby polecamy vouchery podarunkowe.

Masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny

Polecany m.in. osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa oraz problemy z zasypianiem.

Całościowy 90 min – 110 zł

Całościowy 60 min – 80 zł

Częściowy 30 min – 50 zł

*może być wykonany przy użyciu oleju kokosowego lub olejku czekoladowego za dopłatą 10 zł

Masaż wspomagający odchudzanie

Intensywny masaż, który wspiera naszą walkę z nadwagą. W połączeniu z odpowiednią dietą oraz regularną aktywnością fizyczną przynosi wspaniałe efekty.

45 -60 min – 80 zł

Antycellulitowy

Poprawia przepływ krwi i limfy, wspiera przemianę materii w tkankach oraz usuwanie toksyn z organizmu. Uelastycznia i ujędrnia tkanki, modelując sylwetkę. Pozostawia uczucie lekkości.

45-60 min – 80 zł

 

Masaż bańką chińską

Nazywany próżniowym. Gumowe bańki wykorzystują podciśnienie w celu intensywnego przekrwienia, odżywienia tkanek i ich regeneracji. Masaż świetnie sprawdza się
w terapii antycellulitowej, a także jako forma relaksu.

Relaksacyjny  30 -45 min – 60 zł

Antycellulitowy  45 -60 min – 80 zł

Masaż pałkami bambusowymi

Pałek bambusowych używa się do masażu relaksacyjnego, leczniczego oraz antycellulitowego. Bambusy o różnej średnicy roluje i przesuwa się po ciele z różną siłą i intensywnością, w celu poprawy krążenia, dotlenienia i odżywienia tkanek.

Relaksacyjny:

60 min – 80 zł

90 min – 110 zł

Antycellulitowy: 45 -60 min – 80 zł

Sprawdź jakie jeszcze masaże oferujemy!

Masaż dla dwojga

To chwila dla Ciebie i Twoich bliskich. Jednoczesny relaks to wspaniały wstęp do udanego wieczoru z ukochanym, idealny prezent dla mamy bądź przyjaciółki. W zaciszu Twojego domu podarujemy Wam namiastkę luksusu. Do wyboru masaże z powyższej oferty.

60 min – 150 zł

Czytaj więcej o masażu dla dwojga

Masaż Breussa

To terapia wyrównująca napięcia w obrębie tkanek przykręgosłupowych. Wspaniały rytuał dla odprężenia naszego kręgosłupa. Pomocny w schorzeniach aparatu ruchu, usprawnia proces regeneracji krążków międzykręgowych. Masaż wykonywany jest na oleju z dziurawca zwyczajnego, słynącego z właściwości leczniczych w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa. 

60 min – 100 zł

Czytaj więcej o masażu Breussa

Masaż całościowy na 4 ręce

Relaksacyjny masaż wykonywany przez dwoje masażystów sprawi, że poczujesz się zrelaksowana / zrelaksowany jak nigdy dotąd. podwójny fachowy dotyk to coś naprawdę niesamowitego. Zamów i przekonaj się sam!

60 min – 100 zł

Czytaj więcej o masażu całościowym na 4 ręce

Ekspresowy masaż całościowy na 4 ręce

To masaż relaksacyjny dedykowany osobom bardzo zabieganym, którym niezmiernie trudno wśród codziennych obowiązków znaleźć czas na chwilę relaksu. Ze względu na jednoczesną pracę dwóch masażystek lub masażystów oszczędzasz cenny czas. Teraz w jedyne pół godziny możesz zafundować sobie całościowy masaż relaksacyjny i poprawić stan psychofizyczny swojego organizmu.

30 min – 80 zł

Czytaj więcej o ekspresowym masażu całościowym na 4 ręce

Masaż klasyczny jest metodą leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn chorobowych. Polega on na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracje, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Masaż jest również integralną częścią odnowy biologicznej.

 

Adam Zborowski 1998